HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

RAYU BRANDS, 1993 yılında gıda ve temizlik ürünleri Ithalat-ihracat alanında faaliyetlerine başlamış ve daha sonra tüm tüketim malzemesi kategorilerinde 20.000 kalemi aşan ürün yelpazesiyle ithalat ve ihracatına devam etmektedir.

Firmamız birçok kalemde ve yüksek miktarda stoklu çalışmakta;gelen siparişleri anında karşilama ve müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet verme özelliğine sahiptir. Bu nedenle kendi iş kolunda önde gelen tedarikçi firmalar arasında yer almayı hedeflemiştir.Satılan ürünlerin yükleme ve sevkiyat işlerinin büyük kısmı RAYU BRANDS'ın kendi eleman ve araçları ile yapılmakta; bu da müşteriye zaman ve para tasarrufu sağlamaktadır.

Pazarladığımız ürünlerdeki kalite, uygun fiyat, hizmet, aranılan malların tümünü bir arada bulma, satış şartlarına uyma,müşterilerine gösterdiği ilgi alaka ve saygı, RAYU BRANDS ismini yurtiçinde ve yurtdışında güven simgesi haline getirmiştir.

Mali yapısı sağlam olan RAYU BRANDS verdiği sözleri ve taahhütleri her zaman tam ve zamanında yerine getirir.

about-banner

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti , çalışan memnuniyeti ve şirket memnuniyetinden her birini besleyen ve destekleyen öğeler olduğunun bilinci içerisinde , tüm bu öğelerden gülen yüzler hedefliyoruz.

Bu hedefe ulaşmak için; Sektörün en geniş ürün yelpazesini , kaliteden ödün vermeden en uygun fiyata müşteriye sunmak. Müşterimize hijyenik , ferah ve geniş ortamlarda alışveriş yapma imkanı sağlamak. Tecrübeli ve uzman kadromuzla , müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak. Bünyemizde bulundurduğumuz halkla ilişkiler uzmanı desteğiyle müşteri sorunlarını kolay ve süratli bir şekilde gidermek. Hizmet içi ve üniversite destekli eğitimlerle personeli sürekli geliştirmek , günün gelişen toptan satış anlayışına hazırlamak. 'Rayu Brands' da çalışmayı personel açısından bir ayrıcalık haline getirmek.